2016 Yılından beri ağır hizmet tipi endüstriyel proses pompalarında yüksek verimli ve kalıcı çözümler arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz!

FOTEG 2023 
6-8 Temmuz 2023 Tarihleri arasında yapılacak FOTEG 2023 fuarında,  4. Hol C36 nolu standımızda müşterilerimiz ile buluşuyoruz.
     
    FOTEG İSTANBUL Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, gıda işleme donanımı sağlayıcıları ile gıda üretim sektörü temsilcileri ve üst düzey yöneticilerinin buluşma noktasıdır. Fuar, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileriyle geniş bir pazar içerisindeki son eğilimleri öğrenmek için taraflara önemli fırsatlar sağlamaktadır.

Türk ekonomisi geliştikçe Türkiye, Avrupa ve Kuzey Amerika için gıda katkı maddeleri ihracatında büyük bir pazar haline geldi. Sektörde oluşan daha kaliteli katkı maddelerine ve daha çok lezzet çeşidine olan talebin artması nedeniyle FOTEG İSTANBUL bu kazançlı pazara girmek isteyenler için ideal bir sunum yeri oldu. Kaliteli gıda üretiminin ön koşulu olan kaliteli katkı maddelerini yakından tanımak, sektördeki en yeni ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen; daha yüksek standartları hedefleyen üreticiler, pazar paylarını arttırabilecekleri ve yeni aromalar keşfedecekleri etkin bir platform olan FOTEG İSTANBUL fuarında buluşmaktadırlar.
     
2.Bakım İstanbul Sempozyumu
3-4 Mayıs 2023 Tarihleri arasında yapılacak 2. Bakım İStanbul Sempozyumunda,  44 nolu standımızda müşterilerimiz ile buluşuyoruz.
     
    Bakım İstanbul, endüstriyel bakım konusunda Türkiye’deki tüm tesis ve fabrikaların lider iş platformudur. Türkiye endüstrisinin daha verimli ve daha rekabetçi olabilmesi için tüm sektörlere yönelik interaktif konularla Bakım İstanbul’da sizleri bekliyoruz.

Modern Bakımın tüm yönleriyle Bakım İstanbul’da ziyaretçilerimize sunuluyor:

Geleneksel bakım yöntemlerinden Endüstri 4.0 ve dijital çözümlere kadar tüm bakım stratejilerini bu platformda inceleyebilirsiniz. Bakım konusunda en yeni teknolojileri inceleyebileceğiniz, dünya çapında tanınan üreticilerden lokal çözümler sunan firmalara kadar alanının uzmanı şirketleri sizinle buluşturuyoruz.

3-4 Mayıs 2023’de tüm bakım sektörü Bakım İstanbul Sempozyumu’nda buluşacak.

Endüstriyel ziyaretçilerine bakım, güvenilirlik, muayene, onarım, endüstriyel yazılım ve BT, sistem yönetimi, verimlilik danışmanlığı, iş güvenliği ve üretim güvenliği, teknik planlama, ölçüm, kontrol ve düzenleme teknolojisi alanındaki en son çözümler ve geleceğe yönelik teknolojiler sergileniyor.